Nincsen hozzászólás

Balatonbogláron, a duatlon ob-n jártunk

Tizenhat versezőnk képviselte az Alba Triatlon SE-t a hétvégi Duatlon országos bajnokságon. Nem sokon múlt, hogy akár dobogós helyezésekkel térjen haza küldöttségünk a Bajnokok Városába, végül három TOP10-es eredmények örülhettünk.

Egy országos bajnokság az mégiscsak egy országos bajnokság, a hétvégén, Balatonbogláron minden futamban nagyon népes mezőny jött össze, nem véletlenül, hiszen a korábbi évekhez képest a bajnokság előtt kevesebb versenyt rendeztek, ranglistából is csak egyet. 2019 harmadik duatlon versenye tehát az V. BÚI duatlon országos bajnokság volt, amelyen ezúttal tizenhat Alba triatlonos versenyző áll rajthoz. Klubunk három sportolója is a legjobb tízben végzett: Lédeczi Péter csak néhány centiméterrel maradt le a negyedik helyről a serdülő fiúk mezőnyében, Virág János a sprint futamban, a veterán 2-es korosztályban lett szintén ötödik, Bereczki Karina pedig szintén sprint távon a felnőtt női I-es kategóriában lett nyolcadik.