Nincsen hozzászólás

Rövidtávú duatlon ob. férfi és női nevezési listája október 10-ig a következő:

Rövidtávú duatlon ob. férfi nevezési lista:
Meidl András 1987.05.26 Megathlon SE
Nedelka József 1965.11.20 Extrememan Club
Szikora Zolán 1980.10.20 Tribe
Jászai Péter 1976.03.31 Castor SE
Burján Jenő 1982.09.22 Veszprémi Triatlon Egylet
Fröhlich Henrik 2019.03.15 Anonym SE
Horváth Arnold 1999.02.20 MG Produkt Kaposvári AC
dr. Izsa Szabolcs 1978.05.27 Dabasi SzSE
Szikora Zoltán 1980.10.20 Tribe
Gabro Gábor 1977.10.25 MAVIR SE
Hegyi Peter 1974.02.22 Megathlon SE
Sipos Péter Dr. 1965.11.19 FTC
Benedek János 1956.04.23 TRI-CO Triatlon
Vass Sándor 1952.11.10 Egyeni
Tüske Zsolt 1969.07.28 Esztergomi TK
Gajdos Tamás 1958.05.26 Dr Bátorfi-Agria KTK
Oster Manfréd 1964.09.18
Katona Zsolt István 1973.01.17 Egyéni
Kavalecz Gábor 1979.10.07 Veszprémi Triatlon Egylet
Hergovics Gábor 1965.07.27 Alba Triatlon SE
Bauer Attila 1954.03.04 Anonym Se
Lukacs Levente 1993.12.28 Alba Triatlon
Szabolcsi Attila 1961.02.02 PSN Zrt
Bánhidi Péter 1973.06.06 CASTOR SE
Kovács Attila 1966.08.23 egyéni regisztrált
Lengyel Tibor 1962.11.19 Alba Triatlon
Csillag György 1956.05.05 Green riders
Somogyi Zsolt 1969.05.27 Family tree triatlon és szabadidős sportegyesület
Fonyó Sándor 1980.10.22 Veszprémi Triatlon Egylet
Valastyán János 1963.01.03 HRSE Szentes
Szűcs László 1974.06.17 York Communication Kft.
Szebeni Endre 1943.11.01 Budaörsi TK.
Horváth Zsolt 1968.01.17 Széchenyi ESE
Kis Áron 1985.06.12 Veszprémi Triatlon Egylet
Jánosi Balázs 1975.08.27 FTC
Jánosi Balázs 1975.08.27 FTC
Bődi Sándor 1951.06.03 Veszprémi Triatlon Egylet
Hajtó György 1979.05.12 575 Team
Hajdu Imre 1976.11.05 Tuttobici-Bottecchia SE
Bognár János 1978.04.17 DVTK Freeriderz
Pangl Ádám 1991.10.14 FTC
Battyányi Attila 1976.01.17 Győri Triatlon SE
Dr. Földi József Kálmán 1971.10.11 Veszprémi Triathlon Egylet
Mándli Tamás 1970.03.26 FTC
Dr. Andrási Csaba 1972.04.03 Vinibike KSE
Dr. Nagy Károly 1958.09.18
Gnándt István 1974.07.15 Vinibike
Ganesz Tibor 1977.10.15 Alba Triatlon SE
Rövidtávú duatlon ob. női nevezési lista:
Szente Szilvia 1974.07.20 Castor SE
Szerencsés Lili 2000.08.12 MG Produkt Kaposvári AC
Makovics Dóra 1982.08.30 X2S Team
Ocsovainé Gombás Mária 1962.06.17
Béres Lívia 1967.12.09 Százhalombattai VUK
Tobak Júlia 1990.09.25 Debreceni Multisport Egyesület
Punk Adrienn 2000.03.03 Alba Triatlon SE
Pozsonyi Ági 1990.12.25 Esztergomi Triatlon Klub SE.
Kondákor Zsófia 1980.02.18 Tuttobici-Bottecchia SE
Juhászné B. Szűcs Mária 1980.10.24 Suncity Triathlon Team
Fügi Andrea 1953.05.24 Veszprémi Triatlon Egylet
DrSápi Csilla 1985.07.04 FamilyTree
Törőcsik Etelka 1983.01.17 Esztergomi Triatlon Klub
Kaposi Rita 1971.05.05 VTE
Vadai Mónika 1973.01.19 Ferencvárosi Torna Club
Kónyáné Dézsi Marianna 1963.12.30 Csepel Dolphins

Hozzászólások lezárva.